Phone icon +420 775 114 414
Volejte po-pá: 8-19 hod
Envelope icon Napište nám
Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Získat hypotéku nikdy nebylo jednodušší

Toužíte po vlastním bydlení a nejste si jisti, jak na to? Získat hypotéku nikdy nebylo jednodušší. Hypoteční rádce je tu pro vás a celým procesem vás provede. Dbáme na osobní jednání, individuální přístup a chápeme, že každý klient má jiné potřeby. Neztrácíte zbytečně čas hledáním nejlepší nabídky na trhu, my ji najdeme za vás. Máme komplexní srovnání napříč trhem a díky tomu jsme schopni získat pro vás hypotéku na míru.

Zadání poptávky na srovnání hypoték

Kde začít? Na našem webu vyplníte jednoduchou poptávku. Na základě Vašich údajů se s vámi spojí hypoteční poradce a společně doplníte potřebné údaje k hypotéce. Pokud preferujete vyplnění formuláře po telefonu nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Kontakt na našem webu je Vám plně k dispozici.

Zpracování poptávky hypotečním poradcem

Než Vaši poptávku předáme do bank, všechny údaje zkontrolujeme a zpracujeme. Pokud by bylo nezbytné dořešit jakékoliv detaily, bude Vás včas kontaktovat náš hypoteční rádce. Jsme tu pro vás po celou dobu a vaše spokojenost je naší prioritou.

Vypracování nabídek hypoték

Po odeslání poptávky pro Vás jednotlivé finanční instituce vyhotoví nezávaznou nabídku. Náš srovnávač hypoték seřadí všechny nabídky dle nákladovosti a dokumenty odešle na Váš email. Vy si tak budete moci všechny nabídky projít přímo z pohodlí Vašeho domova.

Vypracování nabídek hypoték

Tím je celý proces téměř u konce. Jakmile si vyberete nejlepší nabídku, náš poradce pro Vás zajistí veškeré podklady pro schválení hypotéky a postará se o následné čerpání úvěru na Váš bankovní účet. Gratulujeme, Vaše cesta k bydlení snů je připravena!